Sítě proti hmyzu Praha

Sítě proti hmyzu

V létě je hmyz všudypřítomný, zabraňte tedy obtížnému hmyzu, aby do Vašeho interiéru pronikl. Pořiďte si proto kvalitní sítě proti hmyzu.

Určitě jste již poznali, že v létě se ve vnitřních prostorech domů i bytů vyskytuje všudypřítomný obtížný hmyz. Stačí, abyste zapomněli zhasnout světlo a otevřeli okno či balkonové dveře. Jakým způsobem se však před všudypřítomným obtížným hmyzem ubránit? Doporučujeme Vám proto kvalitní sítě proti hmyzu. Okenní sítě proti hmyzu se vyrábějí ze skelného vlákna s plastem, jenž snáší velmi dobře tepelné rozdíly. Rámy sítí se vyrábějí lakovaného hliníku, jehož zásluhou je můžete využívat celoročně a nemusíte řešit jejich odstranění v zimních měsících.

Nemusíte se bát, že by instalace sítí proti hmyzu byla příliš složitá. Je tomu právě naopak – instalace je velice jednoduchá a nenarušuje celkový vzhled oken ani dveří. Dodáme Vám pevné nebo rolovací okenní sítě proti hmyzu, sítě pro vchodové a balkonové dveře Vám dodáme pevné nebo rolovací s obyčejnými či samouzavíracími panty.

Velkou předností okenních sítí proti hmyzu je jejich jednoduchá odnímatelnost. Způsob uchycení je zvolen dle profilu oken a dveří, ale také podle toho, jestli se jedná o plastová či dřevěná okna (dveře).

Sítě proti hmyzu kamkoliv

Sítě proti hmyzu naleznou své využití rovněž v rekreačních objektech, restauracích, obchodech, ale i administrativních a komerčních budovách, prostě v místech, kde musí být zajištěno naprosté pohodlí pro zákazníky i zaměstnance.

Investice do sítí proti hmyzu se Vám určitě vyplatí. Garantujeme Vám navíc jejich dlouhou životnost, a to díky kvalitním materiálům, z nichž jsou sítě proti hmyzu vyrobeny.

Dveřní síť proti hmyzu

Vadí vám v letních měsících všudypřítomný obtížný hmyz ve vašem domě či bytě? Chraňte své obydlí a pořiďte si dveřní síť proti hmyzu, která je v dnešní době spolehlivou a velmi efektivní ochranou před hmyzem všeho druhu.

Montáž dveřní sítě proti hmyzu doporučujeme zejména v místnostech s frekventovaným vstupem na terasu či balkon, výhodou námi dodávaných sítí proti hmyzu je jejich samouzavírací pant. Můžete si vybrat z různých barevných provedení rámů sítě od imitaci dřeva, renolitu či jakékoliv barvy z našeho vzorníku. Můžete tak dveřní síť proti hmyzu dokonale sladit s vašimi plastovými či dřevěnými okny.

Výhody dveřní sítě proti hmyzu

 • samouzavírací panty
 • snadno snímatelná síť z balkónových dveří
 • barevné provedení rámu dle vašeho výběru
 • možnost zvolit imitaci dřeva či potažení renolitem

Sítě proti hmyzu do oken

Díky sítím proti hmyzu do oken zabráníte nevítanému hmyzu, aby pronikl do vašeho interiéru. Prohlédněte si naši nabídku kvalitních sítí proti hmyzu do oken, které jsou vyrobeny ze skelného vlákna s platem snášející tepelné rozdíly. Rámy sítí proti hmyzu do oken jsou vyrobeny z lakovaného hliníku – můžete je tedy použít celoročně! Nemusíte se ani obávat toho, že by instalace sítí proti hmyzu do oken celkový vzhled vašich oken narušila.

Výhody sítí proti hmyzu do oken

 • spolehlivá ochrana proti hmyzu
 • okenní sítě proti hmyzu jsou vyrobeny ze skelného vlákna s plastem
 • snášenlivost tepelných rozdílů
 • možnost instalace okenních sítí proti hmyzu celoročně
 • nenarušení vzhledu oken

Magnetická síť proti hmyzu

Pakliže jste každé léto nešťastní z toho, že vám létá do interiéru vašeho domu obtížný hmyz, řešením tohoto problému může být magnetická síť proti hmyzu.

Díky magnetické síti proti hmyzu můžete svůj interiér proti dotěrnému hmyzu dokonale ochránit, a to celoročně! Montáž magnetické sítě proti hmyzu doporučujeme zejména do místností s velmi frekventovaným vstupem na terasu či balkon, výhodou magnetických sítí proti hmyzu spočívá v jejich samouzavíracím patentu.

Výhody magnetických sítí proti hmyzu

 • samouzavírací panty
 • sítě jsou snadno snímatelné
 • barevné provedení rámu dle vzorníku
 • lze zvolit imitaci dřeva
 • lze zvolit potažení renolitem

Sítě proti hmyzu Praha

Sítě proti hmyzu oceníte především v letních měsících, kdy se v interiérech domů či bytů vyskytuje obtížný hmyz. Stačí jen nechat rozsvícené světlo a otevřít okno či dveře. Pakliže si pořídíte kvalitní sítě proti hmyzu Praha, můžete se obtížného hmyzu nadobro zbavit.

Všechny sítě proti hmyzu Praha, které naleznete v naší nabídce, jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu a můžete je využívat po celý rok! Instalace sítí proti hmyzu Praha je navíc jednoduchá a nijak nenarušuje výsledný vzhled oken a dveří.

V naší nabídce naleznete pevné nebo rolovací okenní sítě proti hmyzu, sítě pro vchodové a balkónové dveře dodáváme pevné nebo rolovací s obyčejnými či samouzavíracími panty.

Sítě proti hmyzu cena

Máte zájem o sítě proti hmyzu? Pak si zde můžete prohlédnout nabídku našich produktů. Níže uvádíme sítě proti hmyzu cenu, uvedené ceny jsou včetně DPH a montáže. Vyměření oken či dveří provádíme ZDARMA, neváhejte nás kontaktovat, vymyslíme pro vás řešení a připravíme sítě proti hmyzu cenu na míru. Kontaktujte nás nejlépe telefonicky: +420 777 344 156 (Praha).

Okenní sítě od 450,- Kč / ks
Síťové dveře od 1950,- Kč / ks

Síť do oken proti hmyzu

Obtěžuje vás v letních měsících přítomnost hmyzu ve vašem domě či bytě? Pak pro vás může být přirozenou ochranou proti proniknutí nevítaného hmyzu do interiérusíť do oken proti hmyzu.

Nemusíte se obávat toho, že by instalace sítě do oken proti hmyzu narušila výsledný vzhled vašich oken. Díky tomu, že je síť do oken proti hmyzu vyrobena z lakovaného hliníku, můžete je používat po celý rok. Dodáváme síť do oken proti hmyzu pevné nebo rolovací, sítě proti hmyzu jsou odnímatelné, způsob uchycení je zvolen podle profilu a typu oken.

Sítě proti hmyzu do dveří

V nabídce našich produktů naleznete kromě kvalitních žaluzií a rolet i sítě proti hmyzu. Sítě proti hmyzu do dveří vám poskytnou dokonalou ochranu před nevítaným hmyzem všeho druhu. Zbavte se nezvaného hmyzu a pořiďte si sítě proti hmyzu do dveří!

Doporučujeme montáž sítí proti hmyzu do místností s frekventovaným vstupem na terasu či balkón. Výhodou našich sítí proti hmyzu do dveří je jejich samouzavírací patent.

Sítě proti hmyzu do dveří zakoupíte v široké škále barev, ale i materiálů. Slaďte dveřní sítě proti hmyzu se svým interiérem.

Výhody sítí proti hmyzu do dveří

 • samouzavírací patent
 • snadno snímatelná síť z balkonových dveří
 • široká barevná škála
 • možnost imitace dřeva či potažení renolitem

Nabízíme

 • Okenní sítě proti hmyzu
 • Dveřní sítě proti hmyzu
 • Rolovací sítě proti hmyzu

 

Reklamy