Venkovní rolety na okna

Venkovní rolety do oken

Venkovní rolety na míru v Praze. Zaměření ZDARMA volejte tel. 777 344 156

Ceník montáže žaluzií a okenních sítí proti hmyzu najdete zde.

Nespecializujeme se pouze na kvalitní žaluzie, svým zákazníkům rovněž nabízíme venkovní rolety, předokenní rolety a rolety do oken. Můžete si u nás vybrat kterýkoliv z těchto produktů a my se následně postaráme o jejich rychlé a bezproblémové dodání. Všechny rolety z naší nabídky poskytují žádoucí stín, izolaci, ale rovněž i ochranu před nepříjemným venkovním hlukem. Určitě rovněž oceníte soukromí, které Vám rolety poskytnou.

Rolety navíc oceníte v každém ročním období, v teplých měsících Vás ochrání před sluncem, v zimě naopak zabrání nežádoucímu úniku tepla. Zásluhou kvalitních rolet z naší nabídky ušetříte mnoho peněz za energie. Předokenní rolety navíc odolné vůči vlhkosti i nízkým teplotám a navíc snižují riziko vloupání do domu. Kromě venkovních rolet do oken Vám nabízíme:

 • Interierové rolety
 • Venkovní rolety
 • Předokenní rolety
 • Rolety na střešní okna
 • Textilní roletky
 • Bambusové rolety
 • Japonské stěny
 • Venkovní hliníkové rolety
 • Římské rolety

Rolety Praha

Kromě žaluzií se specializujeme i na rolety Praha. Našim zákazníkům tak můžeme nabídnout venkovní rolety do oken, okenní rolety, látkové rolety, ale i rolety do střešních oken. U nás si můžete vybrat jakýkoliv produkt a my se následně postaráme o jejich rychlé a bezproblémové dodání. Všechny rolety, které vám nabízíme, vám poskytnou žádoucí izolaci, stín, ale také ochranu před nepříjemným hlukem zvenčí. Nespornou výhodou je soukromí, které vám rolety poskytnou.

Rolety Praha oceníte celoročně, v letních měsících vás ochrání před sluncem, v zimě naopak zabrání nežádoucímu úniku tepla. Ušetřete díky kvalitním roletám mnoho peněz za energie. Všechny námi nabízené rolety jsou z kvalitního materiálu, odolné vůči vlhkosti i nízkým teplotám a snižují riziko vloupání do vašeho domu. Prohlédněte si naši nabídku rolet a kontaktujte nás!

Nabízíme tyto typy rolet:

 • Interierové rolety
 • Venkovní rolety
 • Předokenní rolety
 • Rolety na střešní okna
 • Látkové rolety
 • Bambusové rolety
 • Japonské stěny
 • Venkovní hliníkové rolety
 • Římské rolety

Rolety na okna

Rolety na okna uplatníte jak v prostorných domech, tak i menších bytech. Hlavní výhoda rolet na okna spočívá v tom, že do místnosti propouští jen tolik světla, kolik je třeba. Díky roletám na okna se nemusíte obávat toho, že by byla místnost přehřátá. Pokud zvolíte odpovídající rolety na okna, stanou se tak zároveň i kromě praktického pomocníka zajímavým doplňkem vašeho interiéru.

Na trhu jsou různé typy rolet na okna, oblíbené jsou ty, které propouštějí světlo, ale zároveň i zaručují tepelnou izolaci při dostatečném přívodu denního světla do interiéru. Míru zastínění si pak jednoduše regulujete. Pakliže zvolíte plné stažení rolet, zajistíte si tím bezpečnost, ale i hlukovou a tepelnou izolaci, nemusíte se však obávat, že by při zatažené obloze nebylo v místnosti dostatek světla. Rolety na okna totiž zaručují dostatek světla nezbytný například ke čtení.

Rolety do oken

Pořiďte si rolety do oken, ať už do domu či bytu. Jejich výhoda totiž spočívá v tom, že do interiéru propouští pouze tolik světla, kolik je třeba. Také se nemusíte obávat toho, že by se místnost přehřála. Jestliže se rozhodnete pro rolety do oken, můžete si být jisti tím, že splní účel praktičnosti, ale budou zároveň i velmi zajímavým doplňkem vašeho interiéru.

Nejoblíbenějšími roletami do oken jsou ty, které propouštějí světlo, současně však zaručují i tepelnou izolaci při dostatečném přívodu denního světla do místnosti. Jednoduše si pak můžete regulovat míru zastínění.

Pokud rolety do oken plně stáhnete, zajistíte si tím bezpečnost a tepelnou i hlukovou izolaci. Nemusíte se však bát toho, že byste při zatažené obloze neměli dostatek světla ke čtení. Rolety do oken totiž zaručují naprostý dostatek světla.

Okenní rolety

V nabídce našich produktů naleznete široký výběr okenních rolet z nejrůznějších materiálů. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si okenní rolety přesně vašich představ a my uděláme maximum pro jejich rychlé a bezproblémové dodání.

Kvalitní okenní rolety vám poskytnou požadovaný stín, izolaci, ale rovněž jsou i bezpečnostním prvkem. Díky okenním roletám se navíc dokonale ochráníte před venkovním hlukem a zvýšíte svůj pocit soukromí.

Okenní rolety oceníte v jakémkoliv ročním období – v létě vás ochrání před sluncem, v zimě naopak zabrání nežádoucímu úniku tepla. Ušetříte tak mnoho peněz za energie.

Látkové rolety

Látkové rolety jsou velmi žádaným stínícím, ale i dekorativním prvkem, kterým můžete dokonale zvýraznit svůj interiér.

Nejčastěji bývají látkovými roletami nahrazovány závěsy či záclony, jejich výhoda totiž spočívá v tom, že dokonale chrání interiér před nadměrným slunečním světlem a nežádoucími pohledy zvenčí. Není to ale všechno, čím jsou látkové rolety výjimečné. Skvěle se do interiéru hodí, a pakliže si dáte záležet s výběrem a kombinací barev, můžete docílit skutečně jedinečného vzhledu interiéru vašeho domu, bytu či kanceláře.

Máte zájem o látkové rolety? Prohlédněte si tedy celou naši nabídku látkových rolet a vybírejte z široké škály barevných odstínů a kombinací velmi kvalitních materiálů. Můžete si zvolit kovovou či plastovou konstrukci roletek, materiál obsahuje skelné vlákno, které je odolné vůči slunečnímu záření a obsahuje UV filtry. Všechny látkové rolety, které naleznete v naší nabídce, jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů, mají stálobarevné provedení. Zaručujeme vám jejich dlouhou životnost.

Venkovní žaluzie a rolety

V nabídce našich produktů naleznete kromě interiérových i venkovní žaluzie a rolety. Pakliže hledáte pohodlné a efektivní řešení ochrany svého interiéru proti slunci v létě, ale i v zimě ušetřit peníze za energie, zvolte venkovní žaluzie a rolety.

Venkovní žaluzie a rolety jsou díky svému umístění před okny jednou z nejúčinnějších tepelných ochran budov, ovlivňují totiž tepelné podmínky uvnitř budovy a nemusíte tak například zapínat klimatizaci. Rovněž můžete komfortně regulovat světlo.

V případě venkovních rolet můžete zvolit instalaci větrného čidla. V takovém případě se venkovní rolety zatahují v návaznosti na blížící se silný vítr či bouři.

Pakliže se rozhodnete pro instalaci venkovních žaluzií a rolet, můžete tímto způsobem řešení výrazně snížit náklady za oteplení či klimatizaci a snížit rozpočet své domácnosti. Navíc dokonale odhlučníte místnosti a ochráníte svá okna před nepříznivými vlivy počasí, ale i před opotřebením.

Venkovní žaluzie a rolety naleznou uplatnění v rodinných domech, ale i administrativních a průmyslových budov. Nepodceňujte jejich výběr, neboť díky nim můžete pozvednout svou budovu na výjimečnou úroveň. Vybírejte z široké škály barev a materiálů. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme a zaručíme bezproblémové a rychlé dodání.

Rolety do střešních oken

Rolety do střešních oken slouží jak k zastínění či zatemnění místnosti, ale i jako moderní dekorativní prvek interiéru. V naší nabídce rolet do střešních oken naleznete v široké škále barevných odstínů, materiálů i vzorů látek, takže si vybere opravdu každý.

Prohlédněte si naši nabídku rolet do střešních oken a vyberte si u nás kvalitní rolety do střešních oken, které dokonale poskytnou vašemu interiéru potřebné zastínění, množství světla v místnosti můžete regulovat velmi snadno. Díky roletám do střešních oken rovněž dodáte svému interiéru útulnou atmosféru.

Výhody rolet do střešních oken

 • perfektní zastínění interiéru
 • roletami zabráníte průniku tepla a světla do interiéru
 • široká škála barevných odstínů, materiálů a vzorů látek

Okenní žaluzie a rolety vnitřní

Prohlédněte si naši nabídku produktů, kde kromě venkovních rolet a žaluzií naleznete okenní žaluzie a rolety vnitřní.

Vnitřní žaluzie vnitřní jsou jedním z nejrozšířenějších způsobu zastínění. Hlavní výhodou interiérových žaluzií je skutečnost, že je můžete použít pro všechny typy oken. Pakliže se pro vnitřní žaluzie rozhodnete, můžete si vybírat z mnoha materiálů, barevných kombinací i variant ovládání, tudíž můžete žaluzie dokonale sladit s interiérem.

V naší nabídce naleznete kromě vnitřních žaluzií i interiérové rolety, které perfektně propouští denní světlo a současně zaručují tepelnou izolaci při dostatečném přívodu denního světla do místnosti. Míru zastínění si můžete sami jednoduše regulovat.

Proč okenní žaluzie a rolety vnitřní?

 • Okenní žaluzie a rolety vnitřní jsou vyrobeny z kvalitního materiálu
 • široká nabídka typů žaluzií a rolet
 • záruka na veškerý sortiment žaluzií a rolet
 • bohatá barevná škála lamel i ostatních komponentů
 • krátké dodací lhůty
 • vyměřování oken a doprava zdarma
Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s