Kouzlo žaluzií a rolet z přírodního materiálu

V současnosti je použití přírodních materiálů v interiéru velmi populární. Často se také přírodní materiály využívají pro výrobu stínící techniky, velmi oblíbené jsou zejména výrobky ze dřeva či bambusu.

Chcete si pořídit kvalitní žaluzie a rádi byste dodali svým oknům přírodní vzhled? Co se týče dřevěné stínící techniky, můžete si vybírat mezi horizontálními žaluziemi či vertikálními lamelami. Co se týče bambusu, můžete si pořídit bambusové roletky, které vašemu interiéru dodají skutečně přírodní charakter. Ať už zvolíte jakýkoliv typ stínící techniky, můžete si být jisti, že váš interiér bude rázem proměněn a přírodní materiály stínící techniky vám navodí neopakovatelnou atmosféru harmonie a útulnosti.

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva, povrch lamel je navíc opatřen UV filtrem, díky kterému jsou chráněny před vlhkostí a oděrem.

Tento typ žaluzií nalezne své uplatnění v jakémkoliv interiéru, je možné je použít i do kuchyní či koupelen. Navíc získáte skutečně vysoce dekorativní doplněk vašeho interiéru. V případě, že dřevěné žaluzie zkombinujete se správným podlahovým dekorem, propůjčíte svému interiéru dokonalý vzhled.

Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie jsou velmi žádaným typem stínící techniky, jsou navíc vyrobeny z velmi pevného, ale zároveň i pružného bambusu. Jejich největší předností je jeho vysoká odolnost vůči vodě.

Bambusové rolety

Také bambusové rolety patří k oblíbeným přírodním stínícím prvkům, které jsou velmi oblíbené, a to především díky svým výjimečným vlastnostem. Jak už je uvedeno výše, největší předností bambusu je jeho vysoká odolnost vůči vodě, takže je můžete použít také do vlhkých místností.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s