Rolety na střešní okna a venkovní rolety

Máte ve svém domě či bytě střešní okna? Pokud v těchto oknech nemáte žaluzie či rolety, může často docházet k přehřátí místnosti, a to obzvlášť v letních měsících, kdy rtuť teploměru často atakují tropické hodnoty.

Pořiďte si rolety na střešní okna, kterými všechny místnosti se střešními okny dokonale ochráníte před nežádoucím teplem. Rolety na střešní okna představují vysoce účinnou, ale zároveň i estetický a moderní typ zastínění, s jejichž pomocí zajistíte svému interiéru příjemnou teplotu v interiéru, ale i optimální světelné podmínky pro práci či odpočinek.

Rolety na střešní okna ocení ti, kteří by rádi zamezili slunečnímu záření, popřípadě zvědavým pohledům zvenčí, ale přitom by rádi zůstali v kontaktu s venkovním prostředím.

Rolety na střešní okna jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, v letních měsících oceníte ochranu před žhnoucím sluncem, v zimních měsících naopak snížíte spotřebu energie na vytápění.

Pakliže svůj dům či byt chcete dokonale ochránit, jsou tu pro vás venkovní rolety, které si můžete pořídit do rodinného domu, ale i do administrativních budov a chránit se tak před nepříznivými vlivy zvenčí, ale i zvědavými pohledy.

Nechte si nainstalovat venkovní rolety, které již dlouhou dobu patří mezi oblíbené a především vysoce účinné stínící prvky. V současnosti zákazníci s oblibou volí instalaci rolet s elektrickým pohonem a jejich napojení na centrální systém. Co si pod tímto odborným slovním spojením představit? Venkovní rolety s elektrickým pohonem a jejich napojení na centrální systém vám umožní navolit si přesný čas, kdy se rolety částečně, popřípadě úplně zatáhnou. Tento inteligentní systém však také reaguje na intenzitu slunečního svitu.

Pakliže zvolíte venkovní rolety, můžete si nechat nainstalovat větrné čidlo, které umožní, že se žaluzie zatáhnou v závislosti na blížící se silný vítr či bouři, zároveň však dokonale odhlučníte svůj interiér. Tímto způsobem máte také navíc možnost výrazně snížit náklady na energie a šetřit tak svůj rodinný rozpočet.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s