Jak se chránit sítí před hmyzem

Zvláště v letních měsících se v interiérech domů i bytů vyskytuje obtížný hmyz. Stačí nechat rozsvíceno a otevřít okno či balkonové dveře. Jak se před obtížným hmyzem bránit? Jednoduše. Pořiďte si kvalitní sítě proti hmyzu. Okenní sítě proti hmyzu jsou vyrobeny ze skelného vlákna s plastem, které dobře snáší tepelné rozdíly. Rámy sítí jsou z lakovaného hliníku, díky čemuž je lze využívat celoročně (není nutné jejich deinstalace v zimních měsících).

Sítě proti hmyzu

Instalace sítí proti hmyzu je snadná a nenarušuje celkový vzhled okna ani dveří. Naše společnost dodává pevné nebo rolovací okenní sítě proti hmyzu, sítě pro vchodové a balkónové dveře dodáváme pevné nebo rolovací s obyčejnými či samouzavíracími panty. Výhodou okenních sítí proti hmyzu je jejich jednoduchá odnímatelnost. Způsob uchycení je zvolen podle profilu oken a dveří, dále podle toho, jedná-li se o okna (dveře) plastová nebo dřevěná.

Sítě proti hmyzu do komerčních budov

Sítě proti hmyzu mají své využití také v rekreačních objektech, restauracích, obchodech,  administrativních a komerčních budovách, kde by měl být zajištěn maximální komfort pro zákazníky i zaměstnance. Investice do sítí proti hmyzu se vyplatí. Díky kvalitnímu materiálu, ze kterého jsou sítě vyráběny, je garantována jejich dlouhá životnost (až desítky let).

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s